IMA LIGHT
ŚWIATŁO KTÓRE RODZI SIĘ WE MNIE

  • Od zawsze interesowało mnie malarstwo pełne mocnych, konkretnych kolorów, dwuznaczności. Uwielbiam, kiedy odbiorca zastanawia się nad moją pracą i odnajduje w niej nowe, zupełnie inne spostrzeżenia.

    MONIKA CHEŁSTOWSKA

KIM JESTEM

Monika Chełstowska, ur. W 1980r. w Olsztynie, absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych na UWM w Olsztynie. Spokojna, wrażliwa dusza, zawsze uśmiechnięta i ciekawa świata.

Kocham podróże, aktywnie spędzony czas, nowe wyzwania, ale także cudowne , spokojne chwile w zaciszu domowym :) Od zawsze interesowało mnie malarstwo pełne mocnych, konkretnych kolorów, dwuznaczności. Uwielbiam, kiedy odbiorca zastanawia się nad moją pracą i odnajduje w niej nowe , zupełnie inne spostrzeżenia. Lubię komplikować rzeczywistość moją nadwrażliwością postrzegania. Spiętrzać niespokojne sploty kreski i koić łagodnością kolorów.

MOJA SZTUKA

Uwielbiam, kiedy odbiorca zastanawia się nad moją pracą i odnajduje w niej nowe , zupełnie inne spostrzeżenia..

Od jakiegoś czasu upodobałam sobie łączenie technik twórczych , przede wszystkim collage i malarstwo, które często przeistacza się w konstrukcyjny rysunek, pełen linearności… Lubię tworzyć rzeczy miłe dla oka, które fajnie odnajdują się w nowoczesnych wnętrzach. Tworzę zgeometryzowany, linearny świat zatopiony w delikatność tysiąca barwnych odcieni.